SGK
Sabider Elektronik Ortamda Faturlandırma Eğitimine Yoğun Katılım
28 Şubat 2018 Çarşamba 12:59 
“ Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlıkta Birlik Derneği İşbirliği ile düzenlenen Fatura Eki Belgelerin Elektronik Ortamda Gönderilmesi ve Görüntü Paylaşımı Eğitimi tamamlandı. „

        

        Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlıkta Birlik Derneği İşbirliği ile düzenlenen Fatura Eki Belgelerin Elektronik Ortamda Gönderilmesi ve Görüntü Paylaşımı Eğitimi, sağlık Hizmet Sunucularının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Eğitime Türkiye’nin her ilinde hastane, tıp merkezi ve dal merkezi yetkilileri katıldı. Toplantıda açılış konuşması yapan Sabider Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Necmeddin TAN “Programlarımıza ve eğitimlerimize desteklerini esirgemeyen bizleri bir paydaş gören, bizleri dinleyen, sektörün sorunlarına duyarlı olan başta Kurum Başkanımız nezdinde, bütün Sosyal Güvenlik Kurumu mensuplarına sektör ve SABİDER adına çok teşekkürler ederiz.” dedi.


Toplantıdaki slaytlar için alttaki linki tıklayınız.Bu sitede yer alan bilgiler www.saglikdernegi.com adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.