Sağlıkta Birlik Derneği
Anasayfa | Künye | İletişim | Sağlıkta Birlik Derneği Ana Sayfan Yap Açılış Sayfası Yap | Sağlıkta Birlik Derneği sık kullanılanlara ekle Sık Kullanılanlara Ekle | Sağlıkta Birlik Derneği RSSRSS 02 Aralık 2022, Cuma
Loading
Basında Biz
26 Ağustos 2014 11:42  |  Okunma: 3400  | 
Facebook Paylas
“ SABİDER'in Branş Bazlı Eğitimi Milliyette „

Ankara SGK İl Müdürlüğü'nde eğitim

Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü 3 Haziran’da Sağlıkta Birlik Derneği (SABİDER) işbirliğiyle 'Fatura İnceleme Usul ve Esaslar Eğitimi' düzenledi.

Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü 3 Haziran’da sağlıkta Birlik Derneği (SABİDER) işbirliğiyle 'Fatura İnceleme Usul ve Esaslareğitimi' düzenledi.
Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü 3 Haziran’da Sağlıkta Birlik Derneği (SABİDER) işbirliğiyle 'Fatura İnceleme Usul ve Esaslar Eğitimi' düzenledi. Eğitimde konuşan Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Sevinç, Ankara dahil 18 ilin sözleşme, inceleme, ödeme ve mutabakat işlemlerinin yapıldığını ifade etti. İl Müdürü Sevinç, Kocatepe Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezince yapılan bu işlemlerin kapsamına 398 sağlık kuruluşunun girdiğini, bunlardan 68’inin özel 
Hastane, 260’ının tıp merkezi, 20’sinin üniversite hastanesi, 50’sinin diyaliz merkezi olduğunu belirtti. Sevinç, ayrıca branş bazlı faturalama ve bunların incelenmesinin Türkiye için önemli bir konu olduğunu vurgulayarak, "Sağlık hizmeti sunucuları verdikleri sağlık hizmetini ne kadar doğru faturalar, ne kadar seri ve objektif bir şekilde incelerse verilen sağlık hizmetinin kalite ve standartları o ölçüde artacağına inanıyorum" dedi.
Eğitimle mevzuatın geliştirilmesi bakımından da büyük katkı sağlanacağının altını çizen İl Müdürü Sevinç, İl Müdürlüğü ve Kocatepe Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi olarak sağlık temsilcilerinin kendilerinin ortağı ve paydaşları olduğunu, her türlü soru ve sorunlarda yanlarında olduklarını söyledi.
Eğitime katılanlara ve üyelere meslek yaşamlarında başarılar dileyen İl Müdürü Sevinç’e, SABİDER tarafından plaket takdim edildi. Ankara 
Sayıştay Gölbaşı Eğitim Tesislerinde yapılan ve üç gün süren eğitime Ankara ve 32 ilden gelen üniversite, devlet ve özel hastaneler olmak üzere birçok sağlık çalışanları katıldı.

Haberin orjinali için tıklayın

Bu sitede yer alan bilgiler Sağlıkta Birlik Derneği adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla

Yorum Yazın

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
Copyright © 2022 Sağlıkta Birlik Derneği Ulusal Sağlık Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.